درخواست استعلام عکاسی 360 درجه

چرا شما به عکسبرداری ۳۶۰ درجه نیاز دارید ؟
شما به عکسبرداری ۳۶۰ درجه برای افزایش فروش خود نیازمندید. طبق یک نظر سنجی که شرکت فناوری OCZ انجام داده است، تا ۴۵ درصد تجربه مشتری از خرید افزایش یافته است و برایند کلی فروش در وب سایت هایی که از این نوع تصاویر بهره برده‌اند ۴۵ درصد بیشتر از سایت های مشابه دیگر‌‌ می‌باشد.
 
استودیو TNP برای اینکه از دامنه وسیع تری از خدمات به مشتریان خود بهره ببرد خدمت جدیدی را در زمینه عکاسی 360 درجه‌ای از محصولات مختلف به آنها عرضه‌‌ می‌نماید.
در این شیوه جدید به جای اینکه شما فقط از یک زاویه محصول را مشاهده نمایید‌‌ می‌توانید از زوایای مختلف آن را ببینید و‌‌ می‌توانید کنترل گردش شی در دنیای مجازی را کاملا در اختیار مشتری خود نیز قرار دهید.
 
فرض کنید شما تولید کننده هستید و‌‌ می‌خواهید محصولات خود را به فروش برسانید ولی به علت بزرگی محصولات عرضه آنها در یک نمایشگاه یا یک مغازه برای شما امکان پذیر نیست یا اینکه برای مشتریان خارج از کشور خود‌‌ نمی‌توانید کاتالوگ ارسال نمایید یا اگر هم این کار را انجام دهید کاتالوگ به خوبی‌‌ نمی‌تواند تمامی قسمتهای محصول را به یک باره نمایش دهد پس با انجام عکاسی 360 درجه‌ای از محصول خود‌‌ می‌توانید به راحتی آن را در هر نقطه‌ای از جهان نمایش دهید و مشتری  خود را بهتر راضی نمائید.

کاربر گرامی، از این که ما را برای سفارش عکاسی سه بعدی و 360 درجه از کالاهای خود انتخاب نموده‌اید بسیار خوش‌حالیم و از اطمینان شما سپاس‌گزاریم. کیفیت بالا در عکاسی و نرم‌افزارهای نمایش سه بعدی کالا که توسط تیم ما طراحی و تولید شده است می‌تواند در فروش محصولات شما به صورت آنلاین تاثیر بسزایی داشته باشد.
کارشناسان ما بر اساس توضیحات شما، استعلام و نتیجه درخواست را حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت فرم، از طریق ارسال ایمیل یا بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد.
در زیر استانداردهای این نوع عکسبرداری با تصویر نمایش داده شده است. بر این اساس فرم زیر را تکمیل نمایید. بسته به تعداد سفارش قیمت متغیر خواهد بود.
 
سفارش عکاسی
* نوع سفارش :

اطلاعات تماس
* کد امنیتی :
با ما در ارتباط باشید
اشتراک در خبرنامه
برای اطلاع از آخرین اخبار مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
ارتباط با ما
دفتر تهران : خیابان امیرکبیر - خیابان پامنار - جنب کنسولگری روسیه - مجتمع تجاری اداری ولیعصر - واحد 406
تلفن : 2430 3393 021
دفتر تبریز : پارک علم و فناوری - مجتمع عصر انقلاب - واحد 310
تلفن : 04133105290

ایمیل : info@tnp360.ir   -   sales@tnp360.ir
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دستگاه عکسبرداری 360 درجه اتوماتیک، دارای گواهینامه ثبت اختراع به شماره ثبت 92910 از سازمان اختراعات کشور‌‌ می‌باشد.
tnp360.irtnp360.ir - فدح360.هق - صصص.فدح360.هق